Zdawalność egzaminów teoretycznych


 

Oficjalne statystyki WORD wyraźnie wskazują, że najłatwiej jest zdać egzamin teoretyczny – w stosunku do egzaminu praktycznego. Najłatwiej, co nie znaczy łatwo. Tylko jeden WORD w Polsce przekroczył 50-procentowy próg zdawalności.

Zajrzyj prawkobazapytan.pl – darmowy dostęp do oficjalnej bazy pytań

Testy na prawo jazdy są takie same w całym kraju. Wszystkie WORDy wykorzystują ten sam program egzaminacyjny,  z tej samej bazy pytań, wykorzystując ten sam system teleinformatyczny.

Wysoka zdawalność egzaminów wynika przede wszystkim wynik dobrego przygotowania się kursantów. Jak podaje portal zdamyto.com osoba dobrze przygotowana do zdania testów na prawo jazdy potrzebuje zaledwie… 3 minut na poprawne udzielenie odpowiedzi na 32 pytania testowe. Zobacz najlepsi wszech czasów.

Dokładnie wszystkie aktualne pytania jakie mogą pojawić się na egzaminach państwowych są dostępne na ZdamyTo. Słowo w słowo to samo, a także identyczne filmy i zdjęcia. Zobacz testy na prawo jazdy.

Zdawalność w WORD

Poniżej oficjalne dane WORD obrazujące poziom zdawalności egzaminów teoretycznych i praktycznych. Dane dotyczą całego 2015 roku.

zdawalność word

Zdawalność WORD 2015